Psycholog přes Skype

 

Nebuďte sami na řešení vašich potíží ve vztazích či

náročných situacích. Naučte se zvládat

tíživé stavy a přijímat své emoce 

s pomocí psychologa na skypu.

 

Díky technologiím, které nám dnešní doba nabízí, je možné domluvit si snadno online konzultaci s psychologem přes Skype či jinou platformu, a to dle Vašich časových možností a bez nutnosti cestování.

Ať už potřebujete online terapii nebo online koučink, trápí vás úzkosti, deprese, smutek, problematické vztahy, nedostatek sebevědomí, návaly vzteku či neustupující stres, můžete se na mě obrátit.

Ráda si s Vámi domluvím termín, který Vám bude vyhovovat. Po úvodní nezávazné konzultaci se můžeme domluvit na doporučeném dalším postupu a možnostech případné spolupráce. 

Proč psycholog na Skype?

  • Nemusíte se trápit dlouhými a časově náročnými cestami. Vše zvládneme online, ať už se nacházíte kdekoliv.
  • Vše proběhne z pohodlí Vašeho domova. Díky možnosti využití psychologa online na Skype je snazší překonat prvotní ostych, uvolnit se a věnovat se terapii naplno. Je také prokázáno, že v online prostředí lidé snadněji odkládají své zábrany, což je pro terapii prospěšné.
  • Nespornou výhodou terapie přes Skype je také anonymita a diskrétnost. Odpadá zde například strach z toho, že Vás někdo uvidí vcházet do ordinace.
  • Nejpřirozenější cestou, jak navázat blízký mezilidský vztah, stále zůstává osobní setkání. Mnoho studií i mé osobní zkušenosti však dokazují, že i přes internet je možné vést kvalitní terapii.

Proč si jako psychologa přes Skype vybrat mě?

  • Již více než 15 let působím jako psycholožka, koučka a psychoterapeutka v oblasti psychologie.
  • Pracovala jsem v klinické psychologii, ve firemní i veřejné sféře.
  • Absolvovala jsem různé typy certifikovaných psychoterapeutických a jiných výcviků.
  • Několik let jsem působila ve zdravotnictví a své zkušenosti jsem dále rozvíjela ve firemní i soukromé sféře.

Důležité ale je, aby Vám Váš psycholog sedl a vyhovoval Vám styl jeho komunikace, což většinou zjistíte již při prvním sezení. Proto nabízím úvodní konzultaci, po které  se teprve domluvíme na případné další spolupráci. 

Pokud Vás trápí úzkostné stavy a uvažujete o psychologovi přes Skype či jiné platformy jako jsou Zoom, WhatsApp, Google Meets a další, neváhejte mě kontaktovat. Ráda Vám poskytnu nezávaznou konzultaci a společně zjistíme, jak Vám mohu pomoci.

 

Kontakt:

Tel: +420 608 760 780

info@terapiezdomova.cz